Лубрикант на водній основі - System JO H2O WARMING, 30ml
-15%
- Готово до відправки
- Код: ДН2132
389 ₴
330,65 ₴
+380 (50) 332-61-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Огляд. Лубрикант на водній основі - System JO H2O WARMING, 30ml
Лубрикант на водній основі System JO H2O - WARMING - це інтимний лубрикант на водній основі, що використовується в якості доповнення до природної мастилі. Виготовлений з використанням гліцерину виключно рослинного походження, цей користується великою популярністю лубрикант забезпечує комфортне ніжне ковзання і не залишає відчуття липкості.
Крім того, лубрикант на водній основі System JO H2O - WARMING з зігріваючим ефектом сумісний з сексуальними іграшками і презервативами і легко змивається водою. Просто нанесіть і насолоджуйтеся!
переваги:
Ідеальна в'язкість - не дуже рідкий і не дуже густий!
Сумісний з матеріалом більшості іграшок. Перед застосуванням обов'язково ознайомтеся з рекомендаціями виробника на упаковці.
Цікавий факт: використовуваний нами гліцерин рослинного походження виготовляється з пальмового масла.
Склад: Glycerin, Water (Aqua), Cellulose Gum, Mentha Piperita (Peppermint) Extract, Methylparaben, Propylparaben
Обсяг: 30 мл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | System JO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для кого | Для шпалер |
| Категорія | Лубриканті |
| ГАРЯНА ВІРОВА | США |
| ОБ'ЄМ, МЛ | 30 |
- Ціна: 330,65 ₴

